LogoSinanAkkurt

Çalışma Saatleri

08:30 - 18:30

Hemen Ara

+90 (232) 343 5522

Biorezonans Tedavisi

Cerrahi müdahale gerektiren rahatsızlıkları olanlar dışında, mevcut tedavisi modern tıp metodları ile devam eden diğer hastalar için yardımcı tedavi metodu olarak biorezonanstan da hekim kontrolunda yararlanılabilir. Ayrıca önleyici tedavi metodu olarak da biorezonanstan yararlanmak mümkündür. Hastalıkların tedavisinde biorezonans diğer tedavilere ek olarak uygulanır ve tamamlayıcı tedavi grubuna girer ve 400’ü aşkın hastalığın tedavisine fayda sağlayabilir.

İnsan vücudundaki tüm organlar, dokular ve hücrelerin kendiliğinden –doğal olarak– yaydığı bir elektromanyetik frekans vardır. Tıpkı makinalar gibi. Bir televizyonun yaydığı dalganın şiddeti 5 GHz ise; insan bedeninin frekansları bunun 1000’de 1’i seviyesindeki aralıklarda seyredebilir. Sonuçta her insanın bünyesinde kendine özgü aralıklarda yayılan bir frekans bulunur. Biorezonans tedavisinde temel alınan veri, vücudun doğal olarak yaydığı bu frekanslardır. Her insanın frekansları -tıpkı parmak izinde olduğu gibi- kendine özgüdür ve her bir hücrenin frekansları da birbirinden farklıdır. İnsan bedeninin frekanslarını ölçme ve algılamada özel olarak geliştirilmiş biorezonans cihazları kullanılır. Biorezonans tedavisinde yine aynı cihaz aracılığıyla hastalıklı doku, hücre ya da organlara çoğunlukla yaydıklarının tam aksi yönde frekans yollayarak hastalık nötrleştirilmeye yani ortadan kaldırılmaya çalışırken; kimi zaman da mevcut frekansları güçlendirerek vücudun hastalıklara karşı savaşına destek verilir. Örneğin alerji tedavisinde alerjen maddenin vücutta kayıtlı frekans izini tam ters frekans yükleyerek sıfırlamak hedeflenirken, fıtık tedavisinde ters frekans yerine güçlendirme frekansı kullanılarak hastalığın tedavisine destek olunur.

Biorezonans ile Ağrısız Tedavi

Biorezonans ile Sigaradan Kurtulun

Biorezonans tedavisi, batıda doğal tıp, Türkiye’de tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak kabul görmüştür. Tamamen doğal frekanslar kullanılarak, herhangi bir ilaç ya da kimyasal yüklemesi yapılmaksızın gerçekleştirilir. Bu nedenle hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulamalar ağrısız ve acısızdır. Bebekler, çocuklar, yaşlılar, hamilelerde de uygulanabilir.

Biorezonans İle Hangi Hastalıklar Tedavi Edilebilir

Biorezonans metodunun 400’ü aşkın hastalığın tedavisine fayda sağlayabildiği biliniyor.

Biorezonans nasıl yapılır?

Biorezonans frekans kontrollü bilgisayarlarla yapılır. Yani biorezonans cihazı dediğimiz cihazlarla frekans kontrollü terapiler uygular ve bu cihazlarla kişinin vücudundaki rahatsızlığın frekanslarını kontrollü bir şekilde ayarlayarak ve üreterek bu cihazlar yardımıyla biorezonans tedavisi yapılır. Kişiden vücut frekanslarını belirtecek kan, tükürük, saç, tırnak gibi vücuttan bir örnek alınır ve bu örnekler cihaza konur. Cihaz da bu örneklerin frekansları tespit edilerek tedavide kişiye ait bu frekanslarla uygulama yapılır. Veya kişinin rahatsız olduğu alerjik maddeler tespit edilir, yine cihaza konur. Bu cihazlarla bunların ters frekansı yapılarak vücuda elektrotlarla verilir. Bu elektrotlar elde olabilir, sırtta olabilir, vücudunuzun herhangi bir bölgesine kablolarla uzatılan bu elektrotlarla bu frekansların tersi verilerek uygulama yapılır.